JAKO LOŠE

Za ne povjerovati: Brozović nasmijao Italiju promašajem godine!

27.10.2016 u 10:17

Nogometaši Intera teškom su mukom izborili pobjedu 2:1 protiv Torina ove srijede, a nakon utakmice se dosta priča o promašaju Marcela Brozovića koji je iz velike blizine glavom pogodio braniča u leđa...

Hrvatski 23-godišnji veznjak mjesec dana nije igrao zbog svađe s trenerom Frankom de Boerom, a kada se konačno vratio u sastav i ponovo postao prvotimac, nikako da njegov učinak na terenu postane opipljiv.

Prošlog četvrtka protiv Southamptona Brozović je dobio crveni karton, a ove srijede u dvoboju protiv Torina istaknuo se promašajem za pamćenje. Naime, kod rezultata 1:1 Marcelo je s metra udaljenosti glavom samo trebao poslati loptu u mrežu Joea Harta koji je već bio savladan, no on je nekako uspio pogoditi leđa braniča koji gotovo da i nije branio svoj gol.

Dogodilo se to dvadesetak minuta prije kraja susreta, no na Brozovićevu sreću Mauro Icardi je fantastičnim udarcem pod gredu u 88. minuti Interu donio pobjedu.

Valjda se Marcelo i De Boer neće ponovo posvađati zbog ovog promašaja...