URAGANSKI POČETAK

Pogledajte gol kojim je Mandžo bacio u ekstazu navijače Juvea

27.10.2016 u 02:58

U desetom kolu talijanskog prvenstva aktualni prvak Juventus svladao je Sampdoriju 4:1, a prvi pogodak za domaćina zabio je Mario Mandžukić

Nakon poraza u derbiju od Milana, 'stara dama' se vratila na pobjednički put. Juventus je dočekao Sampdoriju i već u četvrtoj minuti pogodio je Mandžukić (igrao cijelu utakmicu) nakon asistencije Cuadrada. Ovo je prvi prvenstveni pogodak hrvatskog reprezentativca u prvenstvu ove sezone, post je trajao predugo. Pet minuta kasnije Chiellini je bio strijelac za 2:0.

Nadu gostima vratio je Schick u 57., ali ona nije dugo trajala, jer je Pjanić u 65., opet odveo domaćina na dva razlike. Priču je zaključio raspoloženi stoper Chiellini koji je postigao još jedan pogodak u 87.

Kod gostiju je Budimir igrao do 61., a Pjace nije bilo u sastavu Juventusa zbog ozljede.

Do tri boda došao je Inter, a junak milanskog sastava bio je Icardi, strijelac oba gola (35,88). Za Torino je pogodio Belotti (63). Brozović je za Inter odigrao cijeli susret, a Perišić je ostao na klupi.

Fiorentina i Crotone su odigrali 1:1 (Astori 85 / Falcinelli 20). Badelj je dobio povjerenje svih 90 minuta u dresu 'viola', a drugi hrvatski reprezentativac u Firenzi Kalinić je ušao drugo poluvrijeme.

Napoli je s 2:0 srušio Empoli (Mertens 51, Chiriches 81), a Rog i Strinić ostali nisu dobili priliku u momčadi domaćina.