PLUS ASISTENCIJA

Nikola Kalinić nastavlja 'trpati'; s tri gola srušio Cagliari

23.10.2016 u 17:22

Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić zabio je čak tri gola u pobjedi Fiorentine na gostovanju kod Cagliarija od 5:3 u 9. kolu talijanske lige.

Kalinić je na Sardiniji postigao pogotke u 20., 40. i 53. minuti, a asistirao je kod još jednog gola Fiorentine. Splitski napadač je bio dvostruki strijelac i u četvrtak u Europskoj ligi protiv Slovan Libereca, pa je u četiri dana postigao čak pet golova. Milan Badelj i Hrvoje Milić su ostali na klupi 'viola'.

Inter je izgubio s 1:2 na gostovanju kod Atalante pogotkom iz penala dvije minute prije kraja, te je pao na sramotno 14. mjesto. Ivan Perišić je odigrao cijelu utakmicu za milansku momčad, a Marcelo Brozović je zamijenjen u 62. minuti nakon što je asistirao za gol Ederu.

Napoli je slavio kod 'fenjeraša' Crotonea s 2:1 s 90-minutnim učinkom Ivana Strinića, dok je Marko Rog ponovno bio na klupi.

Stipe Perica i Andrija Balić su odgledali s klupe Udinesea pobjedu svoje momčadi nad Pescarom (3:1), dok su Torino i Lazio odigrali 2:2.