SADA SU SVI SHVATILI...

Opalili po Hrvatu; Haliloviću se ovo nikako neće svidjeti!

23.10.2016 u 12:13

Eintracht iz Frankfurta još u petak je u gostima svladao HSV 3:0. Bila je to utakmica u kojoj je u domaćoj momčadi zaigrao Alen Halilović i prema pisanju njemačkih medija, nije oduševio

I dok tamošnji mediji sipaju pohvale na račun Nike Kovača i njegova trenerskog posla u Eintrachtu, to se ne može reći kada pišu o Alenu Haliloviću.

Hrvatski reprezentativac odigrao je samo prvo poluvrijeme za HSV kada ga je zamijenio Amerikanac Bobby Wood, a Hamburger Abendblatt bio je kratak i oštar kada je pisao o učinku Halilovića.

'Sada su svi shvatili zašto Halilović ne igra. Dosta je pokušavao, ali nije napravio ništa', prenosi njihove riječi goal.hr

Podsjećamo da je krajem rujna Bruno Labbadia dobio otkaz kao trener HSV-a te je umjesto njega na klupu sjeo Markus Gisdol. Njemački mediji pretpostavljali su kako razlog smjene nisu bili samo slabi rezultati, nego i loš status Halilovića kod Labbadije koji mu nije davao minutažu za koju su čelnici kluba mislili da zaslužuje.

Inače, HSV je na posljednjem mjestu u Bundesligi.