GOLIJADA

Monaco se mučio, pa na kraju zabio šest golova

21.10.2016 u 23:27

U prvom dvoboju 10. kola francuskog prvenstva Monaco je kod kuće pobijedio Montpellier 6:2

Montpellier je jedna od najlošijih momčadi u francuskoj ligi, no na gostovanju kod Monaca napravio je dosta problema domaćinima. Poveo je Montpellier, već u 9. minuti zabio je Boudebouz. Na 1:1 poravnava Radamel Falcao 39. minuti iz penala, a za vodstvo 2:1 zabija Mbappe Lottin u 49. minuti.

No, gosti se ne predaju, Boudebouz u 61. minuti iz penala po drugi put 'buši' mrežu našeg reprezentativnog golmana Danijela Subašića. Srećom po domaćine, gostujuća se momčad nakon toga 'raspala'. Uslijedla je - golijada. Do kraja utakmice zabijali su Jemerson (64'), Germain (74'), Lemar (76') i Traore (90') za konačnu uvjerljivu pobjedu 'kneževa' 6:2.