DVA GOLA ČOLAKA

Bayern posrnuo, Kramarić asistent, Halilović i dalje rezerva!

01.10.2016 u 20:38

U subotnjim utakmicama 6. kola Bundeslige Bayern je iznenađujuće odigrao 1:1 kod kuće protiv Kölna, Andrej Kramarić bio je asistent u pobjedi Hoffenheima kod Ingolstadta, dok su Halilovićev HSV i Kovačev Eintracht doživjeli poraze, a Antonio Čolak zabio je dvaput za Darmstadt...

Bundesliga nam je ponudila ove subote nekoliko iznimno zanimljivih rezultata.

Kramarićev Hoffenheim nastavio je s odličnim igrama te i dalje ne zna za poraz nakon šest odigranih utakmica.

Ovaj je put momčad našeg Andreja pobijedila slabašni Ingolstadt u gostima 2:1, a pri prvom golu Wagnera upravo je naš napadač bio asistent.

Bayern je u isto vrijeme iznenađujuće doživio svoj prvi posrtaj sezone. Odigrali su Bavarci kod kuće 1:1 protiv Kölna, iako su poveli golom Kimmicha u 40. minuti. Anthony Modeste na kraju je bio junak gostiju, jer je izjednačio i donio im bod u 64. minuti.

Drugi poraz sezone doživio je Eintracht našeg trenera Nike Kovača u gostima kod Freiburga. Trenutak odluke dogodio se već u 4. minuti kada je Vincenzo Grifo zabio jedini gol na utakmici.

Alen Halilović niti kod novog trenera HSV-a Markusa Gisdola zasad nije u prvih 11, a ekipa i dalje igra bijedno. U gostima kod Herthe zabilježio je Hambur peti poraz u nizu rezultatom 2:0 i tako se učvrstio na dnu, a naš mladi veznjak odigrao je posljednjih pola sata.

Mladi je pak Hrvat Antonio Čolak zabio čak dva pogotka u remiju Darmstadta protiv Werdera.

Na ljestvici Bundeslige Bayern je unatoč kiksu ostao vodeći sa 16 osvojenih bodova.