UTAKMICA GODINE

Kakva Liga prvaka, ovo je drama o kojoj svi pričaju na Otoku!

29.09.2016 u 16:45

Ljubitelji nogometa u Engleskoj došli su na svoje u srijedu u derbiju Championshipa u kojem je Newcastle pobijedio Norwich 4:3, uz dva gola nakon 94. minute utakmice...

Liga prvaka možda nam je sinoć ponudila nekoliko zanimljivih okršaja, posebno onaj Celtica i Manchester Cityja koji je završio 3:3, no u Engleskoj se uglavnom priča isključivo o onome što se događalo u dvoboju Newcastlea i Norwicha koji je igran u isto vrijeme.

Naime, bivši prvoligaši igrali su derbi Championshipa koji je ponudio pregršt pogodaka i rijetko viđenu dramu.

Newcastle je bio taj koji je poveo, da bi Norwich nakon 69. minute vodio 3:1, ali nije uspio pobijediti. U petoj minuti sudačke nadoknade Yoan Gouffran izjednačio je rezultat, da bi u šestoj Dwight Gayle svojim trećim pogotkom bacio protivnika na koljena.

Nema sumnje, zasad je ovo utakmica sezone u Engleskoj i mnogi vjeruje da će se barem jedan od ova dva kluba vratiti u Premiership sljedeće godine, a možda i oba...