TOPOVSKI

Pogledajte golčinu kojom je Perišić spasio Inter

25.09.2016 u 19:26

Milanski Inter u 6. kolu Serie A ugostio je Bolognu. Gubili su 'nerazzurri', a onda se ukazao naš Ivan Perišić i golčinom osigurao mršavi bod svojoj momčadi

Povezao je Inter tri pobjede u Serie A, posebice je vrijedna bila ona u derbiju svih derbija s Juventusom (2:1), a junak je tada bio IvanPerišić. Hrvatski je reprezentativac tada zabio za pobjedu u 78. minuti utakmice i presudio aktualnim prvacima.

I sada se Perišić ponovno ukazao kao spasitelj, Inter je na Meazzi ugostio Bolognu koja je iznenađujuće povela već u 14. minuti golom Destra. A tada na scenu stupa Perišić koji u 37. minuti sjajnim golom nakon ubačaja Candreve spašava Inter poraza i donosi barem bod...

Bio je to drugi ovosezonski pogodak Perišića, koji je bio najbolji pojedinac kod Intera, no to nije bilo dovoljno za pobjedu protiv Bologne. Marcelo Brozović zbog sukoba s trenerom nije bio u momčadi Intera.