31.08.2016 u 19:21

• +12

Prijateljska utakmica Hrvatske i HNK Segeste

Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj

Hrvatski nogometaši imaju od 17.30 jedinu provjeru uoči Turske i prve kvalifikacijske utakmice za Svjetsko prvenstvo. Gosti su kod Segeste u Sisku (TV prijenos na HNTV, MAXtv), našeg najstarijeg nogometnog kluba koji slavi 110 godina postojanja

SEGESTA: Korica - Balen, Golić, Kožić, Dianežević - Ivičić, Šipuš, Vranić, Alapić, Gajdek - Barišić
HRVATSKA: Kalinić - Vrsaljko, Ćorluka, Vida, Strinić - Badelj, Modrić - Pjaca, Kramarić, Perišić - Mandžukić

Segesta - Hrvatska
1:8

90' - kraj utakmice
88' - 1:8 - GOOOL - počasni pogodak djelo je Kožića
75' - domaćini su malo došli do daha, bilo bi lijepo da zabiju počasni pogodak, ali teško da će se to dogoditi
64' - 0:8 - GOOOL - Kovačić je asistirao, a Kalinić zabio svoj drugi gol na susretu
57' - 0:7 - GOOOL - Brozović je gurnuo za Čopa, a ovaj je postigao prvijenac za reprezentaciju
53' - 0:6 - GOOOL - Hrvatska nastavlja u efikasnom ritmu, ubačaj strinića, a pogodio je Kalinić
46' - drugo poluvrijeme s mnogim promjenama, Čačić je ionako najavio da će svi dobiti priliku igrati

45' - kraj prvog dijela
44' - 0:5 - GOOOL - Perišić je zabio najljepši gol, škaricama, asistent je opet bio Pjaca
40' - 0:4 - GOOOL - sada je Kramarić dodavač, a u strijelce se upisao Perišić
33' - 0:3 - GOOOL - opet je najveći dio posla obavio Pjaca, a Mandžukić bio nemilosrdan egzekutor
32' - 0:2 - GOOOL - Kramairć je napokon pronašao način kako da nadmudri Koricu, asistencija Pjace
24' - jedan od najraspoloženijih na terenu je Juventusovac Pjaca, ali zasad mu nedostaje rpeciznosti
20' - golovi Perišića i Kramarića su poništeni zbog zaleđa, Segesta sve teže parira
12' - Hrvatska je još jednom zaprijetila, nekako je to obrana Segeste blokirala
7' - 0:1 - GOOOL - nismo dugo čekali na pogodak, poslije akcije s Perišićem, mrežu je zatresao Mandžukić
4' - zanimljivo, prvo je zaprijetio domaćin, Kalinić je zaustavio udarac
1' - počela je utakmica, stadion je pun, oko četiri tisuće gledatelja

---------------------------------------------------------------------------------

Izbornik Ante Čačić rekao je nekoliko riječi i o utakmici u Sisku, gdje će priliku dobiti svi igrači koje je pozvao.

'Veliko mi je zadovoljstvo i čast da možemo obilježiti 110. godišnjicu postojanja najstarijeg hrvatskog kluba. Vjerujem da će nam, koliko god utakmica bila slavljenička, poslužiti da se na najbolji mogući način pripremimo za Tursku', najavio je Čačić.