ČAK DVA PUTA

Cijela Njemačka govori o nesretnom golmanu Bayera

29.08.2016 u 09:10

U njemačkom prvenstvu Borussia M. je bila bolja od Bayer Leverkusena 2:1, a gostujući golman Bernd Leno neće po dobrome pamtiti taj susret

Ovaj 24-godišnji vratar primio je dva gola, njegova momčad je ostala bez bodova, no to nije bilo sve što se dogodilo ovome 24-godišnjaku. Za vrijeme utakmice dobio je dva udarca loptom u glavu.

Prvo ga je iz blizine u 21. minuti pogodio Oscar Wendt, a ta lopta je išla brzinom od 93 km na sat. Drugi nokaut je doživio osam minuta kasnije kada je glavom zaustavio pokušaj Andrea Hahna.

'Ne mogu se sjetiti što se događalo između 21. i 35. minute', rekao je Leno koji je morao na pregled glave.

Brojni testovi pokazali su kako je sve u redu i Leno je dobio zeleno svjetlo liječnika da se može vratiti treninzima i utakmicama, ali gostovanje kod Borussije neće mu ostati u lijepom pamćenju. Barem ono čega se može sjetiti...