RAZOČARANJE U HAMBURGU

Halilovićev HSV nije mogao na gluplji način ispustiti pobjedu!

27.08.2016 u 19:31

Iako je imao sve u svojim rukama, HSV je na kraju odigrao tek 1:1 na otvaranju Bundeslige protiv Ingolstadta. Krivac je Cleber Reis koji je poklonio izjednačujući gol protivniku...

Nakon pobjede u Kupu zahvaljujući pogotku Alena Halilovića, HSV je spušten na zemlju na otvaranju Bundeslige. Iako je imao pobjedu u džepu protiv osrednjeg Ingolstadta, uspio ju je prokockati i to na bizaran način.

Naime, u 79. minuti brazilski branič Cleber Reis katastrofalno je reagirao u obrani i poklonio laki pogodak Hinterseeru za konačnih 1:1.

'Nismo dobro funkcionirali kao momčad. Moramo iz ovoga nešto naučiti i poboljšati se,' izjavio je Bruno Labbadia nakon susreta.

Junak prethodne utakmice Alen Halilović ušao je tek u 66. minuti i nije uspio pomoći svojoj ekipi izbjeći remi. Iako ga njemačka javnost očekuje u prvoj momčadi HSV-a , Labbadia smatra da mladi veznjak još ima puno toga za naučiti i namjerava ga još neko vrijeme koristiti kao rezervu...