DEBAKL PROTIV SPURSA

Uzalud golčina Perišića, Inter potpuno pregažen!

05.08.2016 u 19:13

Ivan Perišić postigao je impresivan pogodak u prijateljskoj utakmici protiv Tottenhama, no Inter ju je uspio izgubiti s visokih 6:1...

Hrvatski reprezentativci Ivan Perišić i Marcelo Brozović dobili su od kluba produženi odmor nakon nogometnog Eura, no njihova pojava u sastavu Intera ništa nije promijenila na bolje. Naime, Mancinijeva momčad ovog je petka upisala svoj četvrti poraz u posljednjih šest prijateljskih utakmica, i to najgori dosad.

U dvoboju protiv Tottenhama 'nerazzurri' su izgubili s visokih 6:1, u susretu u kojem su se dobro držali samo u prvih 45 minuta. Najljepši trenutak za Inter dogodio se u 24. minuti kada je Ivan Perišić postigao krasan pogodak nakon svog karakterističnog prodora lijevom stranom.

Za Spurse je dva pogotka zabio Harry Kane, a po jedan Lamela, Alli, Janssen i Harrison.

Inter sljedeću prijateljsku utakmicu igra u srijedu protiv Borussije M'gladbach.