TRIJUMF PROTIV CHELSEAJA

Kovačić pred sto tisuća gledatelja dobio priliku u pobjedi Reala

31.07.2016 u 00:06

Nogometaši Reala pobijedili su ove subote Chelsea pred 105 tisuća gledatelja u Michiganu rezultatom 3:2, u sklopu International Champions Cupa. Mateo Kovačić igrao je prve 64 minute i sudjelovao kod trećeg gola...

Rekordna posjeta i impresivna igra 'kraljevskog kluba' obilježili su dvoboj Reala i Chelseaja igran u SAD-u ove subote, u sklopu ljetnog turnira bogatih pod nazivom International Champions Cup.

Junak pobjede Reala 3:2 bio je branič Marcelo koji je postigao dva pogotka, dok je treći pridodao Mariano Diaz, a kad su u igru madridskog kluba ušli juniori, iskoristio je to Eden Hazard koji je s dva gola ublažio poraz.

Mateo Kovačić igrao je 64 minute u dresu Reala i sudjelovao je u akciji kod trećeg pogotka. Luka Modrić još uvijek je na poštedi i nije sudjelovao u ovoj utakmici.

Sljedeću utakmicu Real igra u četvrtak protiv Bayerna, dok Chelsea igra isti dan protiv Milana.