SVAKA ČAST

Dva čudesna gola sa Copa Americe; ovo morate vidjeti!

14.06.2016 u 10:19

Meksiko i Venezuela su sinoć u zadnjoj utakmici u skupini C na u Copa Americi odigrali neriješeno 1-1 i tako si osigurali plasman u četvrtfinale

Povela je Venezuela u 10. minuti prekrasnim škaricama Josea Manuela Velazqueza, ali je Meksiko izjednačio u 80. minuti a strijelac je bio Jesus Manuel Corona nakon fenomenalne solo akcije.

S prvim mjestom u skupini Meksiko će vjerojatno izbjeći Argentinu u četvrtfinalu, a Argentincima je potreban bod iz zadnjeg susreta u skupini D protiv Bolivije kako bi zauzela prvo mjesto.

Meksiko i Venezuela imaju po sedam bodova svaki iz tri utakmice, ali 'El Tri' ima bolju gol razliku.

U drugom susretu u ovoj skupini, Urugvaj je završio nastup na Copa Americi s visokom pobjedom od 3-0 nad Jamajkom u Santa Clari.

Prvi gol za Urugvaj zabio je Abel Hernandez u 21. minuti, a u 66. minuti Je-Vaughn Watson postiže autogol za vodstvo Urugvajaca od 2-0 prije nego je Mathias Corujo dvije minute prije kraja povećao na 3-0.

Jamajka je nastup na Copa Americi završila bez boda i bez postignutog pogotka.