OSAM KOMADA U MREŽI

Kakav povratak Barce! Rakitić zabio u Suarez showu

20.04.2016 u 21:53

Barcelona je bila u jako lošem nizu, a onda su došli u La Corunu i zabili osam golova. Briljirao je nezaustavljivi Luis Suarez, a među 'viđenijima' je bio i Ivan Rakitić

Barcelona je serijom poraza 'pozvala' rivale iz Madrida u lov na Primeru, ali večeras su dokazali da su i dalje prvi favoriti za naslov. Stipe Pletikosa s klupe je gledao kako njegov kolega Manu čak osam puta vadi loptu iz mreže...

Četiri gola potpisao je sjajni Urugvajac Luis Suarez koji je uz to stigao i tri puta asistirati za gol! Čudesnu seriju pokrenulo je dodavanje Rakitića i prvi Suarezov gol, a nakon Messijevog dodavanja postavio je i konačnih 2:0 u prvom poluvremenu.

Deportivo je morao preuzeti veći rizik, no pola sata kasnije bilo je već 0:6. Prvi gol u nastavku postigao je Ivan Rakitić, a nakon nova dva gola Suarez je dodavao strijelcima Messiju i neymaru. Zabio je i Bartra i Barcelona je poslala više nego jasnu poruku Atleticu i Realu... U idućem kolu dočekuju Halilovićev Sporting iz Gijona.