MANCINIJU SVE TEŽE

Inter poveo Brozovićevom golčinom, 'viole' do pobjede u 92. minuti

14.02.2016 u 22:45

U posljednjem susretu 25. kola talijanskog nogometnog prvenstva Fiorentina je na stadionu Artemio Franchi pobijedila Inter 2:1, a pogodak za goste zabio je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović.

Hrvatski je veznjak je svoj treći ligaški pogodak ove sezone zabio u 26. minuti na asistenciju Rodriga Palacija. Izjednačio je Borja Valero u 60. minuti, a pobjednički pogodak za 'viole' zabio je Khouma El Hadji Babacar u drugoj minuti sudačke nadoknade. Fiorentini je put do pobjede olakšalo isključenje suparničkog braniča Alexa Tellesa u 82. minuti. U trećoj minuti sudačke nadoknade isključen je i Mauro Zarate kod Fiorentine.

Nikola Kalinić
je odigrao cijeli susret za Fiorentinu, dok je Milan Badelj i dalje izvan stroja zbog ozljede. Kod Intera je Brozović odigrao cijeli susret, a osim što je postigao pogodak, zaradio je i žuti karton u 68. minuti. Ivan Perišić je ušao u igru 20 minuta prije kraja susreta.