OTKAZ IZVJESTAN

Što se mora dogoditi da Tudor ostane na klupi PAOK-a?

14.02.2016 u 21:35

U susretu 22. kola grčkog nogometnog prvenstva PAOK je na svom travnjaku izgubio od gradskog suparnika Iraklisa 0:1 i sve je izglednije kako će hrvatski stručnjak Igor Tudor dobiti otkaz

Bio je to već treći ligaški poraz PAOK-a u posljednja četiri kola, a računajući i kup susrete Tudorova momčad je sedam susreta bez pobjede.

Pogodak odluke zabio je Brazilac Leozinho u 73. minuti utakmice. U posljednjim trenucima susreta PAOK je ostao s igračem manje, nakon što je isključen Miguel Vitor. Hrvatski nogometaš Marin Leovac igrao je za domaći sastav prvo poluvrijeme.

Posljednju pobjedu Iraklis je protiv gradskog suparnika upisao 2008. godine, a posljednji put je na stadionu Toumbas slavio prije 13 godina.