PAO I ATHLETIC

Real s Modrićem i Kovačićem do nove silovite pobjede!

13.02.2016 u 20:56

Nogometaši Reala u 24. kolu Primere pobijedili su kod kuće Athletic Bilbao rezultatom 4:2, a Luka Modrić i Mateo Kovačić igrali su od prve minute...

Nakon iščupane pobjede protiv Granade zahvaljujući krasnom pogotku Luke Modrića, ove subote Real je nastavio s pobjedničkim navikama na Bernabeu protiv aktualnog osvajača španjolskog Superkupa, Athletic Bilbaa.

Golovi su u Madridu padali u prvom poluvremenu. Već u 3. minuti Ronaldo je doveo domaće u vodstvo, no Eraso je izjednačio u 10. minuti. Ipak, do odmora su još zabili James i Kroos. Real je u drugom dijelu čuvao svoju predost koju je drugim golom Ronaldo još povećao u 87. minuti, a Elustondo je tri minute kasnije postavio konačnih 4:2.

U redovima Reala očekivano je svih 90 minuta odigrao Luka Modrić, ali po prvi put u prvih 11 kod Zinedinea Zidanea mjesto je našao i Mateo Kovačić. Dobra je to vijest za mladog hrvatskog veznjaka kojeg je Francuz izvadio iz igre u 72. minuti.

Na ljestvici Primere Real je stigao na bod od Barcelone, ali uz čak dvije utakmice više.

Real Madrid 4-2 Athletic BilbaoAll Goals

Posted by OurMatch.net on 13. veljače 2016

Primera, 24. kolo:

Real M. – Athletic 4:2 (Ronaldo 3, 87 James 37, Kroos 45 / Eraso 10, Elustondo 90)