BARCA U FINALU

Rakitić i hrpa klinaca ostali neporaženi na Mestalli

10.02.2016 u 22:59

Nogometaši Barcelone plasirali su se u finale Kupa kralja nakon što su u uzvratu protiv Valencije odradili formalnost i s 1:1 sačuvali prednost 7:0 iz prve utakmice...

Luis Enrique odlučio je u ovom susretu odmoriti kompletnu prvu momčad, osim Ivana Rakitića. Hrvatski reprezentativni veznjak igrao je prvih 76 minuta utakmice u kojoj je sve bilo riješeno prije samog početka, s obzirom da je Barcelona u nju ušla s prednošću 7:0.

Valencia je povela u 39. minuti golom Negreda, no Wilfrid Kaptoum izjednačio je u 84. minuti te tako Nevilleu još jednom oduzeo slast pobjede, čak i u jednoj ovakvoj revijalnoj utakmici.

Barcelona će u finalu Kupa kralja vrlo vjerojatno igrati protiv Seville koja u četvrtak protiv Celte brani 4:0 iz prve utakmice.