ALEN OPET SJAJAN

Dva poteza Halilovića potpuno oduševili Španjolsku!

07.12.2015 u 11:14

Iako nije zabio niti asistirao, Alen Halilović odigrao je još jednu sjajnu utakmicu u dresu Sportinga koji je u nedjelju pobijedio Las Palmas...

Momčad iz Gijona uoči nedjelje je nanizala pet poraza u zadnjih šest utakmica i nužno joj je trebala pobjeda. Do nje je Abelardova družina i došla, trijumfom protiv Las Palmasa 3:1, uz tri pogotka Antonija Sanabrije.

Sanabria je možda bio junak utakmice, no nije bio loš ni naš Alen Halilović. Odigrao je 19-godišnji hrvatski veznjak svih 90 minuta, a istaknuo se s nekoliko iznimnih poteza u prvom poluvremenu.

Dva driblinga koje je izveo bilu su zbilja sjajni. Nakon oba je bio u čistoj prilici za pogodak, ali nije uspio loptu poslati u mrežu. Halilovićevi potezi su u priloženom videu: