KRIZI NEMA KRAJA

Bilić proživio novo razočaranje, i to na kakav način!

29.11.2015 u 19:36

Nogometaši West Hama nisu uspjeli upisati pobjedu niti četvrtu utakmicu u nizu. Igrači Slavena Bilića ove nedjelje su odigrali protiv WBA tek 1:1 na domaćem terenu...

Ozljeda Dimitrija Payeta učinila je 'čekićare' iznimno ranjivima i to se osjetilo i u 14. kolu. Iako je momčad Slavena Bilića povela prekrasnim golom Zaratea, primila je nespretni autogol Reida u 50. minute te tako ostala bez trijumfa.

To je četvrta utakmica u nizu bez pobjede West Hama koji polako pada i vraća se u sredinu ljestvice.

Nešto ranije nogometaši Tottenhama i Chelseaja odigrali su na stadionu White Hart Lane utakmicu bez pogodaka.

Liverpool je protiv Swanseaja do treće pobjede u zadnja četiri kola stigao golom Jamesa Milnera iz jedanaesterca u 62. minuti. Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren odigrao je cijeli susret za 'redse'.

Arsenal je na gostovanju kod Norwich Cityja odigrao 1-1 propustivši priliku probiti se na vrh ljestice na kojem se nalaze Manchester City i Leicester City. Topnici su poveli u 30. minuti golom Mesuta Ozila, a izjednačio je Lewis Grabban dvije minute prije kraja poluvremena.