SERIE A

Spretni Perišić zabio svoj prvijenac u dresu Intera!

04.10.2015 u 17:12

Nakon pet pobjeda u nizu, Inter je drugu utakmicu zaredom ostao bez pobjede u Seriji A. U gostima kod Sampdorije odigrali su crno-plavi 1:1, a bod im je spasio svojim prvim pogotkom u Italiji hrvatski reprezentativac Ivan Perišić...

Podsjetimo, Perišić je nakon ljetne sapunice ipak prešao iz Wolfsburga u redove Intera, a kod trenera Mancinija ima standardno mjesto u prvih 11.

Klub je odlično otvorio sezonu, no sada polako pada. Fiorentina je glatko slavila na San Siru u prošlom kolu, a ovaj vikend Inter je jedva spasio bod.

U gostima kod Sampdorije domaćin je vodio pogotkom Muriela od 51. minuti, no naš Ivan Perišić spretno iz blizine izjednačio je u 76. minuti te time postavio i konačni rezultat. Marcelo Brozović nije nastupio za goste.

Roma je pak slavila na gostovanju kod Palerma pobijedivši 4-2. Rimljani su sav posao obavili u prvih pola sata postigavši tri gola, a strijelci su bili Miralem Pjanić (2), Alessandro Florenzi (13) i Gervinho (27). Domaćin je u nastavku smanjio zaostatak golovima Alberta Gillardina (58) i Gonzaleza (90+1), a Gervinho je u drugoj minuti sudačke nadoknade potvrdio pobjedu rimskog sastava. Za Palermo je u prvom poluvremenu igrao Mate Jajalo.

Ovaj bod bio je dovoljan da Inter ostane na samom vrhu, s utakmicom više od Fiorentine.