ODUŠEVIO U PRIMERI

Halilović junak dana: Izvodio čuda, ključan u velikoj pobjedi!

20.09.2015 u 18:01

Hrvatski veznjak Alen Halilović asistirao je u trijumfu 3:2 svog Sportinga u gostima kod Deportiva, kod pobjedničkog pogotka Menendeza...

Mladi 19-godišnji Hrvat odradio je još jednu odličnu utakmicu u dresu kluba iz Gijona te konačno sa svojom momčadi postigao prve golove u Primeri. Naime, u prva tri kola Sporting nije zabio niti jednom, no sve je stiglo na naplatu u La Coruni, gdje je domaćinu utrpao tri pogotka i proslavio pobjedu.

Za konačni trijumf zasluge pripadaju i Alenu Haliloviću, koji je vanjskom stranom kopačke pronašao suigrača Menendeza, a ovom nije bilo teško zabiti pogodak preciznim udarcem u suprotni kut u 34. minuti.

Bio je to pogodak za 3:2, a do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao pa je Abelardova momčad stigla po prvi put do punog plijena u povratničkoj sezoni te tako pobjegla daleko od dna Primere.

Halilović je u ovom susretu igrao 67 minuta. Proslavio se i nekim fantastičnim driblinzima.

Primera, 4. kolo

Deportivo – Sporting 2:3 (Juanfran 14, Luis Alberto 28 / Sanabria 4, 8, Menendez 34)