ZABIO TALIJANIMA

Kao da mu je opet 25... Golčina neumornog Ivice Olića

01.08.2015 u 19:18

Njemački HSV je upisao prijateljsku pobjedu, a sjajan dojam ostavio je hrvatski reprezentativac Ivica Olić

HSV je odmjerio snage s talijanskom Veronom i Nijemci su slavili sa 2:1. Nakon poluvremena Verona je vodila golom Boška Jankovića u 37. minuti a već u 42. minuti gripa njemačkih navijača počela je skandirati Ivica, Ivica.. Olić je još bio na klupi.

Tijekom pauze s terena je izišao Ivo Iličevića, a među igračima koji su ušli kao zamjene bili su Olić i Lewis Holtby.

Upravo njih dvojica, navode Nijemci, okrenuli su tijek dvoboja. Donijeli su preokret u igri, a u 63. minuti potpisali su i promjenu rezultata. Holtby je donio loptu u kazneni prostor i idealno uposlio Oliča koji je pratio akciju i pogodio gornji kut nemoćnog vratara.

Prvi izvještaji s utakmice u superlativima opisuju Olićevu igru.

'Dokazao je da je neumoran i ponovno oduševio suigrače i navijače. Odigrao je poluvrijeme kao da je riječ o finalu kupa a ne revijalnoj utamici i nagrađen je lijepim pogotkom. Izgleda kao da ponovno ima 25 godina, jedva ga čekamo vidjeti kada počne Bundesliga,' pišu Nijemci, a kada počne liga HSV i Olić odmah će se suprotsatviti Bayernu. Dvoboj je na rasporedu u petak 14. kolovoza, a u međuvremenu Hamburg će još odigrati reviju protiv Carl Zeiss Jene.