SUPER MARIO

Pogledajte prvi Mandžukićev gol za Juventus!

29.07.2015 u 19:02

Mario Mandžukić zabio je svoj prvi pogodak za Juventus u prijateljskoj utakmici protiv Lechije u Gdanjsku, a talijanski prvak dobio ju je 2:1

'Stara dama' je nastavila turneju po Europi te je u Gdanjsku upisala pobjedu protiv domaće Lechije, poljskog kluba koji slavi 70 godina.

Talijani su stigli do prednosti već u četvrtoj minuti, a strijelac je bio Paul Pogba, kao najviši u skoku.

Nakon toga bilo je prilika s obje strane, a na novi pogodak čekalo se do 82. minute, kada je precizan bio Buksa za izjednačenje.

Ipak, u samoj završnici Juventus je stigao do trijumfa zahvaljujući pojačanju pristiglom ovoga prijelaznog roka. Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić primirio je ubačaj s desne strane, jednim potezom se riješio dva suparnička igrača i zatim iz blizine ljevicom poslao loptu pod gredu.