INTERPOL SVE SHVATIO...

Drska namještaljka? Ibanez inicirao veliki preokret Zvezde

20.07.2015 u 09:58

Crvena Zvezda je u nedjelju upisla nevjerojatan preokret u srpskoj nogometnoj ligi. No, istražitelji interpola nisu nimalo impresionirani već upozoravajau da je riječ o vrlo vjerojatnom namještenom dvoboju

Zvezda, koja je već uspjela ispasti iz Europe, je gostovala kod OFK Beograda. nekadašnji 'romantičari' poveli su sa 2:0 i ako znate išta o klađenju možete pretpostaviti kako se onda kretao koeficijent na preokret. Bio je ogroman!

Interpol pokreće istragu jer su na poluvremenu krenula ogromne uplate na preokert i pobjedu Zvezde koja je zatim u razdoblju od samo deset (od 48. do 58) minuta zabila čak četiri gola i donijela velike dobitke onima koji su joj vjerovali samo 15-ak minuta prije toga.

Dugogodišnji Dinamov bek Luis Ibanez, koji naravano ništa nije morao znati o ovoj jako sumnjivoj situaciji, je asistirao za prvi i posljednji Zvezdin gol...