KONTROVERZNA UTAKMICA

Atletico ozbiljno pokraden, Simeone brani Mandžu!

05.05.2015 u 09:48

Čak dva čista pogotka poništena su Atletico Madridu u dvoboju s Athletic Bilbaom, a Diego Simeone stao je u obranu Marija Mandžukića koji nastavlja svoj golgeterski post...

Atletico će ovu sezonu vjerojatno završiti na trećem mjestu, s obzirom na prednost koju ima ispred Seville i Valencie uoči završna tri kola sezone. Remi protiv Athletica 0-0 na Calderonu ove subote nije pretjerano poremetio planove Simeoneove momčadi, no naljutio je crveno-bijele navijače, s obzirom da su poništena čak dva čista pogotka, Grizmannu i Thiagu. Pomoćni sudac jako je oštetio domaću ekipu.

'Neću govoriti o sucu, jer rezultat se više ne može promijeniti,' rekao je Diego Simeone pa se osvrnuo na nastup Marija Mandžukića koji više od dva mjeseca nije zabio pogodak, a sve rjeđe prijeti protivničkom golu:

'Sviđala mi se Mandžukićeva igra. Omogućio nam je da igramo na protivničkoj polovici. U prvom poluvremenu dok nije igrao igralo se po cijelom terenu i to je omogućilo protivniku da nam stvara prilike.'

Mandžo je u igru ušao u 56. minuti umjesto Fernanda Torresa. U pravoj prilici za pogodak se nije našao, no obrambene zadatke dobro je izvršavao i Simeone ga nema namjere prestati koristiti...