NEVJEROJATNO

Barca se izvukla, evo što je sve promašila Valencia

18.04.2015 u 19:35

Nogometaši Barcelone slavili su u 32. kolu Primere na svom Nou Campu protiv Valencije s 2:0 i opet pobjegli Realu na čelu ljestvice španjolske Primere

Iako se pobjeda Barcelone od 2:0 može činiti uvjerljivom, upravo je nevjerojatno što su sve igrači Valencije promašili na Nou Campu.

Igrala se prva minuta kada je Barcin junak iz Pariza Luis Suarez šokirao 'šišmiše' na asistenciju Lea Messija, a već u 10. minuti igrač gostiju Daniel Parejo je promašio kazneni udarac.

Valencija je zatim promašila još pet izglednih prilika, pogodili su i vratnicu, a igrač utakmice bio je vratar domaćih Claudio Bravo koji je bio prisiljen nizom intervencija čistiti nered svoje obrambene linije.

Nakon što su gosti pokazali što se sve može promašiti u zadnjim trenucima susreta Messi je s polovice igrališta krenuo sam prema vratima Valencije i postavio konačnih 2:0. Ivan Rakitić je ušao u igru u 46. minuti.