SERIE A

Juve propustio preuzeti prvo mjesto

27.09.2009 u 17:56

U susretu šestog kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Torinu remizirao protiv Bologne 1:1 i propustio priliku preskočiti Sampdoriju na vrhu ljestvice Serie A

Juve je poveo pogotkom Davida Trezegueta u 25. minuti, a bod gostima donio je Adailton pogotkom u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Udinese je pobijedio Genou 2:0, a golove su postigli Di Natale (81) i Pepe (88). Hrvatski reprezentativac Ivan Jurić nije nastupio za gostujuću momčad.

Lazio i Palermo su u Rimu odigrali 1:1, a Igor Budan je za gostujući sastav igrao do 57. minute, kada je umjesto njega u igru ušao strijelac Cavani. Pogodak za Lazio zabio je Zarate pet minuta prije kraja utakmice.

Siena je na gostovanju kod Napolia izgubila 1:2, a Mato Jajalo je započeo utakmicu za Sienu, no zamijenjen je u 63. minuti.

Na ljestvici vodi Sampdoria sa 15 bodova, Juventus je na drugom mjestu sa 14 bodova, dok je Inter treći sa 13 bodova. Na začelju su Atalanta i Livorno sa po dva boda.