EURO-NOGOMET

Marseille vodio 2:0 pa izgubio, Bayern rutinski

27.02.2015 u 23:07

Ovog petka nastavljena su prvenstva i diljem Europe. A najzanimljivji rezultat svakako je domaći poraz Marseillea koje je protiv Caena čak i vodio 2:0. U Bundesligi Bayern je rutinski odradio prosao protiv Kölna

Vodeći sastav njemačkog nogometnog prvenstva Bayern iz Muenchena nastavio je nizati visoke pobjede u Bundesligi, u petak je u prvom susretu 23. kola na svom terenu svladao Köln sa 4:1 (2:1).

Već nakon 10 minuta bilo je 2:0 za Bayern, a strijelci su bili Schweinsteiger (3) i Ribery (10), nadu gostima nakratko je vratio Ujah (45+1) smanjivši na samom kraju prvog poluvremena na 2:1, ali su Robben (67) i Lewandowski (75) sredinom drugog poluvremena postavili konačnih 4:1.

Bayern sada ima 58 bodova, 11 više od drugog Wolfsburga, dok je Koeln 13. sa 25 bodova,

6 Bayer  33....

Nogometaši Caena u prvom su susretu 27. kola francuskog nogometnog prvenstva velikim preokretom svladali kao gosti Marseille na Velodromeu sa 3:2 (0:1).

Domaći su poveli sa 2:0 golovima Ayewa (45+2) i Gignac (63), ali gosti su uspjeli vrlo brzo poravnati preko Seubea (67) i Sale (70) da bi Benezet (87) kompletirao preokret.

Caen je u posljednjih sedam kola osvojio čak 19 bodova, te je sada deveti na ljestvici sa 34 boda, dok je Marseille ostao treći sa 50.

Vodi Lyon sa 54 boda, a drugi Paris SG je na 52.