POVRATAK U ZAGREB...

Autogol Darija Srne za vrijedni remi Dinama

02.02.2015 u 19:31

Zagrebački Dinamo i Šahtar iz Donjecka odigrali su prijateljsku utakmicu u španjolskoj La Mangi

Dinamo je posljednji dvoboj uoči povratka u Zagreb odigrao protiv renomiranog Šahtara, a za konačnih 1:1 strijelci su bili Darijo Srna (7. minuta) i Luiz Adriano (25.), ali je hrvatski kapetan svladao svoga vratara pa pobjednika nije bilo. Trener Mamić u prvom je sastavu imao devet stranaca (ako se računa 'Makedonac' Ademi), a na terenu je svakome 'pripalo' po jedno poluvrijeme.

Srninom autogolu prethodio je ubačaj Marka Pjace, no ostale prilike plavi su propustili. U nastavku je Šahtar mogao i potpuno okrenuti rezultat, no ostalo je konačnih 1:1. Dinamo je ovim dvobojem završio španjolski dio priprema i u utorak bi se trebao vratiti u Zagreb. U subotu ih čeka nastavak prvenstva na startu kojega gostuju u Kranjčevićevoj kod Lokomotive.