KUP KRALJA

Mandžukić s dva gola odveo Atletico u osminu finala

18.12.2014 u 20:47

Nakon pobjede u prvoj utakmici 16-ine finala španjolskog Kupa kralja, u kojoj je Atletico u llobregatu pobjedio 3:0, igrači Diega Simeonea slavili su i u uzvratu

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić bio je dvostruki strijelac za madridski Atletico u uzvratnom susretu 16-ine finala Španjolskog kupa protiv trećeligaša L'Hospitaleta koji je završio rezultatom 2:2 (1:0). No, kako je Atletico u prvom susretu bio bolji sa 3:0, madridski se sastav plasirao u osminu finala s ukupnih 5:2.

Mandžukić je pogađao nogom za 1:0 u 19. i glavom za 2:1 u 74. minuti, oba puta iz neposredne blizine okrunivši tako dobre akcije suigrača. Za goste je oba pogotka postigao Ruben Alcaaz (67, 84).

Mandžukić je igrao do 85. minute.

Mario Pašalić igrao je od 76. minute za Elche koji se 1:0 (1:0) pobjedom protiv Valladolida plasirao u osminu finala s ukupnim rezultatom 1:0.