LEWIN PROMAŠAJ KARIJERE

Bayernov napadač promašio prazan gol s dva metra!

07.12.2014 u 08:00

U derbiju 14. kola Njemačke lige Bayern je u Muenchenu slavio protiv Bayer Leverkusena s 1-0 i opet se odvojio na vrhu ljestvice Bundeslige, sa sedam bodova prednosti. Ali, iz spomenute će utakmice ostati zapamćen nevjerojatan promašaj Roberta Lewandowskog, Bayernovog prvog napadača

Bayern nije briljirao protiv 'apotekara', a pobjednčki zgoditak postigao je Franck Ribery u 51. minuti. Tako je Bayern s 11. pobjedom ove sezone opet na sedam bodova prednosti ispred drugoplasiranoga Wolfsburga.

No, petnaestak minuta prije kraja utakmice kontranapad Bavarca povukao je poljski napadač i kada mu se lopta sretno odbila nakon njegovog pokušaja asistencije, on se našao sam – na dva metra pred praznim golom. Pa ipak, loptu je poslao na nevjerojatan način u vanjski dio mreže.

A kako se cijela stvar odigrala, pogledajte u video dodatku…