KONGOANAC GA UNIŠTIO

Očajna reakcija Lovrena razbjesnila navijače, Liverpool tone!

23.11.2014 u 16:44

Nogometaši Liverpoola doživjeli su novi poraz na gostovanju kod Cristal Palacea. Iako su Redsi vodili, domaći su na kraju slavili rezultatom 3:1

Rodgersova ekipa nakon odlaska Luisa Suareza niže slabe rezultate. Pojačanja tijekom ljetnog prijelaznog roka nisu se pokazala korisnima, a među njima i naš Dejan Lovren koji je ove nedjelje još jednom kiksao, ovaj put kod Crystal Palacea, za četvrti poraz 'crvenih' u nizu.

Činilo se da će to biti sasvim drukčija utakmica kada je Ricky Lambert u 2. minuti doveo goste u vodstvo, nakon asistencije Lallane. No, prvo je odbijenu loptu od stative u mrežu posremio Gayle u 17. minuti, a onda se u 78. dogodio ključni trenutak: Kongoanac Bolasie prebacio je preko glave Lovrena, naš se reprezentativac spotaknuo i pao, uslijedila je sjajna asistencija i gol Ledleyja.

Još ljepšim golom iz slobodnjaka Jedinak je potvrdio pobjedu Palacea.

Nakon susreta društvene mreže pune su ogorčenih komentara navijača Liverpoola, koji uglavnom idu trenera Brendana Rodgersa, veterana Stevena Gerrarda i možda i najviše našeg Dejana Lovrena, krivca za drugi pogodak.

Liverpool se nakon 12. kola nalazi na 12. mjestu Premiershipa.