LIVERPOOL ODAHNUO

Premiership svjedočio drami kakva se rijetko viđa!

19.10.2014 u 16:35

Nogometaši Queens Park Rangersa i Liverpoola odigrali su najuzbudljiviju utakmicu 8. kola Premiershipa u kojoj su gosti došli do slavlja autogolom u 95. minuti.

Činilo se da će to biti mirna gostujuća pobjeda za 'redse', ali dvoboj se pretvorio u drama s preokretima iz minute u minutu. Vodio je Liverpool autogolom Richarda Dunne sve do 87. minute, no onda su počeli pljuštati golovi.

U 87. minuti iz blizine je pogodio Eduardo Vargas za domaće i činilo se donio im bod u ovom susretu. No, tri minute kasnije Coutinho je na drugoj strani krasno odmjerenim udarcem zabio u suprotni kut i vratio prednost svojoj momčadi.

Tu uzbuđenjima nije bio ni blizu kraj. U sljedećem napadu ponovo je zabio Vargas, ovaj put glavom nakon kornera. Kad je u sljedećoj opasnoj akciji Balotelli promašio iz blizine (nije mu bilo prvi put u ovom susretu), činilo se da susret mora završiti 2:2, ali domaći su se nepotrebno otvorili i već poslije istekao četiri minute sudačke nadoknade primili novi pogodak. Opet je zaslužan bio Coutinho koji je izašao pred golmana, a posao strijelca autogolom je odradio Steven Caulker.

Strašna utakmica o kojoj će se još danima pričati. Liverpool je ovime stigao do 13 osvojenih bodova, s kojima drži peto mjesto i ostaje u igri za mjesto u Ligi prvaka dogodine. Lovren je odigrao svih 90 minuta, Kranjčara nije bilo na terenu.

Premiership, 8. kolo:

QPR – Liverpool 2:3 (Vargas 87, 90+1 / Dunne a.g. 67, Coutinho 90, Caulker a.g. 90+5)