MAJSTORSKI NOGOMETNI GEN

Ronaldinhov gol i asistencija koja oduzima dah

22.09.2014 u 12:54

Bivši najbolji nogometaš svijeta Brazilac Ronaldinho postigao je svoj prvi gol za novu momčad meksički Queretaro

Ronaldinho je u gostujućoj pobjedi protiv Guadalajare 4-1 postigao prvi pogodak na utakmici u 4. minuti iz jedanaesterca. Brazilski as je prošlog tjedna promašio kazneni udarac, ali nije odustao od ideje da i ovoga puta izvede najstrožu kaznu.

Bivša zvijezda Barcelone i Milana fantastično je asistirala za drugi gol kojeg je u 69. minuti zabio Camilo Sanvezzo a strijelci za goste bili su i William da Silva (76) i Othoniel Arce (90+4). Gol za domaćine zabio je Giovani Hernandez u 85. minuti.

Queretaro se trenutačno nalazi na šestom mjestu meksičkog prvenstva sa 14 bodova, šest manje od lidera Americe.