REDSI U KRIZI

Liverpool opet izgubio, Lovrenu razbijena glava

20.09.2014 u 21:23

Nogometaši Liverpoola su na gostovanju kod West Hama upisali drugi uzastopni prvenstveni poraz. Hammersi su slavili sa 3:1, a Dejan Lovren će imati posebno bolan podsjetnik na ovaj meč

Malo više od 20 godina Liverpool u prvenstvu nije primio dva gola u prvih 10 minuta. Do danas kada ih je u Londonu apsolutno šokirao West Ham. U drugoj je zabio Reid, u sedmoj Sakho i 'čekičari' su već tada došli nadomak pobjedi.

Vratio se Liverpool golom svog najboljeg igrača ove sezone Sterlinga u 26. minuti, no nakon toga osim pojedinačnih bljeskova Balotellija nisu pokazali dovoljno za povratak u igru. West Ham je posao dovršio golom Amalfitana dvije minute prije kraja.

Trener Rodgers je lutao sa zamislima, nakon šokantnog početka brzo uveo i trećeg stopera (Sakha) umjesto jedinog zdravog desnog beka u momčadi Manquilla i to mu se umalo obilo o glavu. Naime, u 35. minuti Dejan Lovren i suigrač Sakho tako su se sudarili glavama da je Hrvat morao na šivanje. Nakon pet minuta tretmana ipak se 'umotani' Lovren vratio u igru, spasio koncept treneru, i odradio dvoboj do kraja.