SUDAR DIVOVA

Atletico je gazda u Madridu, Real opet na koljenima

13.09.2014 u 21:21

U trećem kolu španjolskog nogometnog prvenstva susreli su se madridski klubovi Real i Atletico, a na Santiago Bernabeu su slavili gosti s 1-2

Drugu sezonu uzastopce nogometaši Atletico Madrida su slavili na Santiago Bernabeu pobijedivši najvećeg suparnika Real Madrid.

Prošle sezone 'Los Colchonerosi' su pobijedili 1-0, a sada 2-1. Atletico je od gradskog suparnika bio bolji i koncem kolovoza u Superkupu kada je slavio 1-0 golom Maria Mandžukića. Atletico je tako prvi put nakon 1999. godine spojio dvije pobjede protiv 'lraljevskog kluba'.

Hrvatski reprezentativac se večeras nije upisao među strijelce, no golove za Atletico zabili su Tiago (10) i Arda Turan (76). Pogodak za Real postigao je Cristiano Ronaldo iz jedanaesterca u 26. minuti. Mandžukić je za Atletico igrao do 78. minute, dok je Luka Modrića odradio cijeli dvoboj za domaći sastav.