10.09.2014 u 09:26

• +7

Kvalifikacije za Euro 2016.: Hrvatska - Malta

Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL

Hrvatska je u prvom kvalifikacijskom nastupu novog ciklusa svladali Maltu rezultatom 2:0(0:0)

Dejan Lovren je odradio svih 90 minuta protiv Malte i tako odradio jubilarni 30. nastup za reprezentaciju. Stoper Liverpoola nakon dvoboja je rekao:

'Prve utakmice su često skliske, vidite da je i večeras bilo iznenađenja... Mi smo pobijedili i bodovi su najvažnija vijest dana,' kaže Lovren ali ne skriva...

'Dugo smo tražili rješenja, a nije nam previše pomoglo čak ni njihovo isključenje. Ne možeš više nikoga lako dobiti, a pogotovo kada se slabo krećeš kao mi u prvom poluvremenu.'