KRAH U SAN SEBASTIANU

Real poveo 2:0 pa doživio potpunu katastrofu!

31.08.2014 u 23:08

Nogometaši Real Madrida doživjeli su težak poraz na gostovanju kod svog imenjaka iz San Sebastiana u 2. kolu Primere. Real Sociedad slavio je 4:2, iako je gubio 0:2 na samom početku utakmice…

Nakon neuvjerljivog nastupa protiv Cordobe na otvaranju Primere, Real je u drugom kolu doživio svoj prvi veliki neuspjeh. Na gostovanju kod Sociedada 'kraljevi' su imali sigurno vodstvo i grabili prema pobjedi, no zatim se dogodio kolaps u obrani i domaći su stigli do trijumfa o kojem će još dugo pričati.

Sve se činilo idealno za Real na početku susreta. Sergio Ramos zabio je rani pogodak, a u 11. minuti na asistenciju Modrića Bale se krasno izborio za poziciju i udvostručio prednost gostiju.

No, tada je Real Madrid stao, a igrao je samo domaći Real. Prvo je Inigo Martinez vratio nadu potkraj prvog poluvremena, da bi Zurutuza s dva pogotka donio potpuni preokret domaćima. Pobjedu je zaokružio Carlos Vela u 75. minuti nakon još jedne jako loše reakcije obrane Ancelottijeve ekipe.

Madrižani su ovaj dvoboj igrali bez Cristiana Ronalda koji je dobio tri tjedna odmora da bi podigao formu, a Luka Modrić zamijenjen je u drugom dijelu. Iako je imao kvalitetnu asistenciju kod drugog gola, nije se proslavio na ovoj utakmici…

Primera, 2. kolo

Sociedad – Real M. 4:2 (Martinez 35, Zurutuza 41, 65, Vela 75 / Ramos 5, Bale 11)