IGRAO I BALOTELLI

Liverpool opet razbio Tottenham, Jelavić zabio za Hull!

31.08.2014 u 19:02

Nogometaši Liverpoola upisali su na White Hart Laneu svoju drugu ovosezonsku pobjedu nakon što su s glatkih 3:0 svladali Tottenham Spurse. Nikica Jelavić je pak bio strijelac u porazu Hulla kod Aston Ville

Nakon neuvjerljive pobjede protiv Southamptona na otvaranju prvenstva te poraza kod Cityja, Liverpool je konačno odigrao jednu jako dobru utakmicu te kao i prošle sezone s lakoćom došao do trijumfa na White Hart Laneu.

Bila je to prva utakmica u kojoj je nastupio Mario Balotelli. Igrao je Talijan do 61. minute, kada ga je zamijenio Lazar Marković, dok je naš Dejan Lovren proveo svih 90 minuta u redovima 'crvenih'.

Liverpool je poveo već u 8. minuti golom Sterlinga da bi na početku drugog dijela Gerard i Moreno dotukli domaćina.

Na ljestvici Premiershipa Liverpool sada ima jednako bodova koliko i Tottenham, koji je do ovog kola imao maksimalan učinak.

U drugoj utakmici Jelavić je zabio svoj drugi pogodak u dresu Hulla ove sezone, ali nedovoljno je to bilo za izbjeći poraz kod Aston Ville.