POGLEDAJTE PRVIJENAC

Mourinhov novi ljubimac premijerno zabio Slovencima

30.07.2014 u 10:32

Prošle je sezone Diego Costa bio ključna karika uspjeha Atletico Madrida, te prva želja na listi Jose Mourinha. Ove je sezone počeo zabijati već na pripremnim utakmicama, a svoj je prvi pogodak za Chelsea postigao protiv ljubljanske Olimpije

Iako je Chelsea još u ranoj fazi priprema, mora se pohvaliti momčad Olimpije, koja je na svom stadionu protiv višestruko snažnije momčadi prvo poluvrijeme okončala vodstvom 1:0. Pogodak je postigao Kapun u 40. minuti, ali do kraja je Chelsea ipak stigao do pobjede 2:1.

Ono što će, osim sjajne igre naših susjeda, ostati zapamćeno – prvi je pogodak Diega Coste za svoj novi klub. Brazilski je napadač, koji igra za španjolsku reprezentaciju, mrežu Šelige pogodio u 56. minuti, nakon sjajne asistencije Cesca Fabregasa, još jedne prinove u redovima londonske momčadi.