Tri gola Mladena Petrića za HSV

• Autor: Hina
  • 20.8.2009 21:21:45
  • 20.8.2009 21:18:59

Hrvatski nogometni reprezentativac Mladen Petrić postigao je tri pogotka za Hamburger SV koji je u prvoj utakmici 4. pretkola Europske lige kao gost svladao francuskog drugoligaša i osvajača Kupa Guingamp s visokih 5:1

Petrić je je bio strijelac drugog, trećeg i petog pogotka za HSV u 11., 26., te 86. minuti. Preostala dva pogotka za njemačkog predstavnika postigli su Guerrero (7) i Berg (51), dok je jedini gol za Guingamp ustvari autogol Hesla (89). Petrić je odigrao svih 90 minuta za HSV.

Hrvoje Čale igrao je 80 minuta za Trabzonspor koji je na svom terenu izgubio od Toulousea sa 1:3. Drago Gabrić zbog nastupanja za Hajduk u 3. pretkolu ovog natjecanja protiv Žiline nema pravo nastupa za Trabzonspor.

Siniša Linić igrao je 81 minutu za Bnei Yehudu koja je na svom terenu izgubila sa 0:1 od PSV-a iz Eindhovena.

REZULTATI:

Guingamp - Hamburger SV 1:5 (Hesl 89-ag / Guerrero 7, PETRIĆ 11, 26, 86, Berg 51)
Košice (Svk) - Roma (Ita) 3:3 (Milinković 5, Novak 71-11m, 81 / Totti 38-11m, 67, Menez 52)
Baku (Aze) - Basel (Švi) 1:3 (Perez 49 / Streller 71, 74, Huggel 77)
Teplice (Češ) - Hapoel TA (Izr) 1:2 (Vondrašek 89 / Enyeama 74-11m, Vermouth 90+3)
Litex (Bug) - BATE (Bje) 1:0 (Sandrinho 81)
Bnei Yehuda (Izr) - PSV Eindhoven (Niz) 0:1 (Afellay 23)
Trabzonspor (Tur) - Toulouse (Fra) 1:3 (Song 16 / Gignac 12, 59, Mansare 90+1)