PROTIV RIVALA

Mandžo i Bayern poraženi najteže u zadnjih pet godina!

12.04.2014 u 20:35

Posljednji put kada su bili u ligi ovako teško izgubili igrali su protiv Wolfsburga prije malo više od pet godina, kada su izgubili 5:1. Ovoga puta poraz nije toliko težak pošto su osigurali titulu prvaka, ali visoki poraz im sigurno nije po volji

Cijele sezone Bayern nije doživio niti jedan ligaški poraz, do zadnjeg kola protiv Augsburga, kada su poraženi 1:0.

U domaćoj su utakmici, u 30. kolu Bundeslige, poraženi protiv Dortmunda 3:0, što je njihov prvi poraz na Allianz Areni ove sezone. Za Borussiju su golove postigli Mhitarjan u prvom poluvremenu, te Reus i Hoffman u nastavku. Guardiola je na poluvremenu iz igre izvadio prvog vratara Neuera, čime je pokazao da mu rezultat i nije toliko bitan.

Podsjetimo, već dvije i pol godine Bayern nije izgubio dvije utakmice zaredom u ligi… Aktualno su prvenstvo osvojili još tijekom ožujka, osiguravši ga čak sedam kola prije kraja.

Treći gol Borussije pogledajte OVDJE, a u videu se podsjetite kako je Bayern poražen protiv Wolfsburga...