CHELSEA SLAVIO 2:1

Milan bez pobjede i u trećoj utakmici

25.07.2009 u 11:22

Milan je izgubio prijateljsku utakmicu od Chelseaja 2:1 u Baltimoreu, a pobjednički gol zabio je ruski reprezentativac Jurij Žirkov koji je tek stigao u redove engleskog prvoligaša

Chelsea je poveo golom Didiera Drogbe u 7. minuti, a izjednačujući pogodak za Milan zabio je Clarence Klarens Seedorf u 38. minuti. Konačni rezultat i pobjednički gol zabio je Žirkov u 69. minuti.

'Bila je to teška utakmica jer je Milan igrao jako dobro. Sretan sam zbog pobjede, ali moramo se još puno popraviti', rekao je Ancelotti.

Ovo je treća utakmica Milana na američkoj turneji u kojoj talijanski klub nije ostvario pobjedu.

U prvoj utakmici Talijani su odigrali neodlučeno s Los Angeles Galaxyjem 2:2 a u drugoj utakmici su izgubili od meksičkog Club America.