LIJEA VEČER 'VUKOVA'

Olić i Perišić zabijali i asistirali

26.10.2013 u 21:35

Na krilima sjajnih hrvatskih reprezentativaca Ivice Olića i Ivana Perišića nogometaši Wolfsburga su pobijedili Werder s 3:0 u posljednjoj subotnjoj utakmici 10. kola Bundeslige

Olić i Perišić su ubilježili po pogodak i asistenciju svaki i bili su ključne figure na putu do pobjede koja je Wolfsburg lansirala na visoko peto mjesto.

Olić je u sedmoj minuti petom s lijeve strane ubacio loptu u šesnaesterac gdje ju je Maximilian Arnold u trku smjestio u gol. U 72. je minuti Perišić nabacio loptu s desne strane, a Olić ju je dočekao na pet metara i glavom matirao Sebastiana Mielitza. I napokon u 89. minuti Willi Evseev je pronašao Perišića koji je s vrha šesnaesterca ljevicom pogodio za konačnih 3:0.

Olić sada na kontu ima pet pogodaka u prvenstvu, dok je Perišiću ovo bio prvi ovosezonski gol.