POBJEDA KRALJEVA

Senzacionalni preokret Reala, Modrić asistent

05.10.2013 u 22:17

Iako je sve do 90. minute gubio 2-1 na gostovanju kod Levantea, Real Madrid uspio je preokrenuti utakmicu i dvama golovima u razmaku od samo četiri minute doći do važne 3-2 pobjede u 8. kolu španjolskog nogometnog prvenstva

Senzacionalan preokret u samoj završnici režirali su Alvaro Morata i Cristiano Ronaldo, a za Ronaldov pobjednički gol u četvrtoj minuti sudačke nadoknade asistirao je Luka Modrić.

'Džoker s klupe' (ušao u 69. minuti umjesto Isca) Morata je u posljednjoj minuti regularnog dijela prizemnim udarcem pogodio desni donji kut Levanteovog gola nakon dodavanja povratnika Raphaëla Varanea. Ronaldo je pobjednički gol zabio iskosa s desne strane s vrha kaznenog prostora, uz pomoć odbijanca suparničkog braniča i stative, od koje je lopta ušla u mrežu. Modrić ga je prethodno proigrao s vrha kaznenog prostora.

Levante je došao do prednosti golovima Pape Babacar Diaware i Nabila El Zhara i može žaliti za propuštenom prilikom, dok je prvi gol za Real zabio Sergio Ramos nakon asistencije Angela di Marije iz kornera.

Modrić je odigrao svih 90 minuta za 'kraljevski klub'.