ZVIJEZDA DANA

Čudo! Ne jednom, ne dva, nego tri puta

23.10.2012 u 09:35

Iz bolivijskog nogometnog prvenstva dolazi nam zanimljiva situacija iz koje je kao veliki junak izašao vratar Carlos Erwin Arias koji brani boje Oriente Petrolera

Universitario je vodio 1:0 te imao jedanaesterac iz kojeg je mogao povećati prednost, ali na gostujućim vratima bio je iznimno raspoloženi Carlos Erwin Arias.

On je isti penal obranio čak tri puta, jer su prva dva pokušaja ponovljena zbog toga što je ranije napustio gol liniju.

I dok je gostujući golman postao zvijezda dana, tragičari su bili izvođači najstrože kazne, dva puta s bijele točke nije uspio zabiti Jose Gabriel Rios, a jednom Edgar Escalante.

Kazna za neiskorišteni jedanaesterac stigla je u 75. minuti kada je za goste pogodio Vargas te je tako poništio gol domaćina iz prvog poluvremena (Frontan, 45).