Veliki Bilićev kiks, Olga će biti ljuta

• Autor: TS / D. S.
  • 6.10.2012 14:32:32
  • 6.10.2012 14:25:33

Odigrana je prva subotnja utakmica 11. kola ruskog nogometnog prvenstva, a Lokomotiv je u Moskvi neočekivano poražen od Kubanja iz Krasnodara. Gosti su slavili s 1:0

Prvi je ovo poraz momčadi koju vodi hrvatski strateg Slaven Bilić nakon 25. kolovoza. Nakon toga datuma je Lokomotiv upisao ukupno četiri pobjede i prošlotjedni remi na gostovanju kod Zenita.

Za Kubanj je ovo bila druga prvenstvena pobjeda u gostima ove sezone, a da su inače labilni na strani pokazuje brojka od četiri gostujuća poraza ove sezone.

Ipak, ovom je prilikom Kubanj odolio svim napadima domaćina, a velika tri boda im je donio strijelac, Rumunj Gheorghe Bucur u 71. minuti. Inače, Bucur je u igru ušao samo tri minute prije pogotka.

Gosti su utakmicu okončali s deset igrača, zbog drugog žutog kartona Fidlera u 89. minuti. Hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka je od strane Bilića dobio poštedu u današnjem ogledu, ali je zato domaću mrežu čuvao 28-godišnji hrvatski vratar Dario Krešić.