PALA CELTA

Granada pronašla žrtvu: stigla prva pobjeda u Primeri

30.09.2012 u 14:17

U prvoj utakmici 6. kola nedjeljnog dijela programa španjolskog nogometnog prvenstva Granada je na domaćem travnjaku s 2-1 savladala Celtu.

Prva je to pobjeda za Granadu ove sezone nakon što je u prvih pet susreta osvojila tek dva boda.

U razmaku od samo deset minuta prvog poluvremena postignuta su sva tri gola. U 11. minuti je s bijele točke zabio Guillherme Siqueira za vodstvo Granade 1-0, dok je drugi gol za domaćine zabio Gabriel Torje šest minuta kasnije.

U 20. minuti za Celtu je zabio Iago Aspas i smanjio rezultat, ali do kraja gosti nisu uspjeli makar izjednačiti iako su dominirali susretom i stvorili veći broj prilika.